Garnier Revitalizační šampon se zázvorem a medem pro mdlé a jemné vlasy Botanic Therapy (Revitalizing Shampoo) 250 ml

89 

Garnier Revitalizační šampon se zázvorem a medem pro mdlé a jemné vlasy Botanic Therapy (Revitalizing Shampoo) 250 ml  Garnier Garnier Revitalizační šampon se zázvorem a medem pro mdlé a jemné vlasy Botanic Therapy (Revitalizing Shampoo) 250 ml 89.0 Kč

Popis produktu

Šampon Botanic Therapy v sobě spojuje výtažky ze zázvoru pocházejícího z Indie pro osvěžení a povzbuzení vlasů od kořínků po konečky, spolu s akátovým medem pro výživu a hebkost. Bohatá pěna zahalí vaše vlasy intenzivní péčí bez zatížení, dokonce i v případě jemných vlasů. Vaše vlasy se okamžitě snadněji rozčesávájí, jsou revitalizované a vypadají zdravější a zářivější. Vyzkoušejte i další produkty z řady Botanic Therapy .

Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy jemné”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý, Krémový”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Regenerační, Pro snadné rozčesávání, Vyživující”}}. . . . . . . . . . .

Katalogové číslo: 3600542273275 Kategorie: , , ,
Výrobce:Garnier

Související produkty