Esprit Life By Esprit Man – toaletní voda s rozprašovačem 50 ml

455 

Esprit Life By Esprit Man – toaletní voda s rozprašovačem 50 ml  Esprit Esprit Life By Esprit Man – toaletní voda s rozprašovačem 50 ml 455.0 Kč

Popis produktu

Life By Esprit Man pro dlouhotrvající svěžest. Citrusová předehra z citronu a mandarinky propůjčuje vůni svěžest a mísí se intenzivním a překvapivě vystupujícím absintovým akordem. Srdce vůně je tvořeno energickými tóny pomela, levandule a kapek mořské vody, rozvíjející se v aromatickou směsici. Zároveň špetka ambry a pižma v základu vštěpují vůni noblesnost a mužnost.

Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, pižmo”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, mandarinka, absint”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pomelo, mořské tóny”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava_srdce_zaklad_nezname_slozeni”:{“param_name”:”Hlava/Srdce/Základ neznámé složení”,”val”:”lavandule”}}. . . . . . . . . . .

Katalogové číslo: 4051395202155 Kategorie: ,
Výrobce:Esprit

Související produkty