Escentric Molecules Escentric 03 – EDT 100 ml

1 741 

Escentric Molecules Escentric 03 – EDT 100 ml  Escentric Molecules Escentric Molecules Escentric 03 – EDT 100 ml 1741.0 Kč

Popis produktu

Toaletní voda Escentric 03 od značky Escentric Molekules je chyprově-dřevitá vůně pro muže a ženy (unisex). Otevírá se tóny pepře, limetky a zázvoru. Poté se rozvoní jasmín, čaj a kosatec v srdci vůně a závěr patří kůži, virginskému cedru, santalovému dřevu, pižmu a vetiveru. Na trh byla uvedena v roce 2010.

Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Chyprová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, virginské cedrové dřevo, santalové dřevo, vetiver, kůže”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, čaj, kosatec”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”zázvor, černý pepř, limetka”}}. . . . . . . . . . .

Katalogové číslo: 5060103310104 Kategorie: ,

Související produkty