Elizabeth Taylor Diamonds And Emeralds – EDT 100 ml

312 

Elizabeth Taylor Diamonds And Emeralds – EDT 100 ml  Elizabeth Taylor Elizabeth Taylor Diamonds And Emeralds – EDT 100 ml 312.0 Kč

Popis produktu

Diamonds And Emeralds od Elizabeth Taylor je orientálně-květinová vůně pro ženy, která se otevírá květinově-ovocnými tóny, srdce vůně v sobě ukrývá pouze květiny: karafiát, magnólii, tuberózu, lilii, jasmín, růži a konvalinku. Základ je sladký a nalezneme v něm ambru, pižmo, vanilku, pačuli a fazoli Tonku. Vůně byla na trh uvedena v roce 1993.

Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, ambra, pačuli , vanilka, fazole tonka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, konvalinka, lilie, růže, magnólie, karafiát, tuberóza”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”květ pomerančovníku, růže, tarragon, broskev, hyacint, mandarinka, meruňka, gardénie”}}. . . . . . . . . . .

Katalogové číslo: 719346450508 Kategorie: ,

Související produkty