Dermapro gynekologická koupelová sůl 500 g

245 

Dermapro gynekologická koupelová sůl 500 g NATUREVITAL, Česká republika Dermapro gynekologická koupelová sůl 500 g 245 Kč

Popis produktu

Gynekologická sůl v inovované receptuře s Minerály mrtvého moře a komplexem aktivních složek. Je určena pro ozdravné koupele při intimních potížích pro ženy a dívky každého věku. S čistě přírodním složením je vhodná pro uklidňující vyrovnávací péči. Pomáhá předcházet zánětům a mykózám, poskytuje úlevu při akutních problémech. Přináší zklidnění a pomáhá urychlit hojivé procesy. Koupele pokožku nedráždí a nevysušují, naopak účinně hydratují. Je doporučována lékaři i pro dlouhodobé použití bez nežádoucích účinků, i v období těhotenství. 

Účinky:

  • Působí zejména proti kvasince candida albicans, posiluje imunitu a ochranu
  • Ulevuje při nepříjemných projevech jako je svědění, podráždění a další dyskomfort
  • Poskytuje osvěžující čistotu intimním partiím, hydratuje a zbavuje nepříjemné suchosti
  • Přináší úlevu a podporuje hojení po porodu, po operačních zákrocích
  • Aroma koupele s vůní heřmánku a vanilky zároveň ulevují při svalových potížích, zrelaxují a zklidní, příznivě působí na celý organizmus
Kdy používat:
  • Při akutních a opakovaných mykotických (kvasinkových) infekcích
  • Po návštěvě bazénů, koupališť, po užívání antibiotik obnovuje vyváženost pH intimního prostředí
  • V těhotenství a před porodem, kdy pomáhá snížit riziko případné infekce
  • Po porodu, kdy pomáhá urychlit a nastavit zpět rovnováhu intimních partií
  • Je doporučována lékaři i pro dětskou gynekologii
Účinné látky:

Minerální sůl Mrtvého moře 

S vysokým obsahem minerálů, zejména hořčíku, vápníku, bromu, zinku a dalších cenných minerálů je tradičně je využívána při léčbě kožních potíží, kdy pokožku zklidňuje a nastavuje její rovnováhu. Zlepšuje hydrataci a imunitu pokožky a posiluje její ochrannou bariéru.

Heřmánkový olej a heřmánkový extrakt heřmánku lékařského

Tradičně používané složky pro jejich hojivé a zklidňující účinky, heřmánku se připisují se i účinky dezinfekční a protialergické. Heřmánek v koupeli ulevuje nepříjemným menstruačním potížím, při zánětech močových cest, při mykotických infekcích i při hemoroidech.

Olej z Růžového dřeva

Napomáhá hojení ran a vyhlazení jizev, umocní relaxaci a péči o suchou a ochablou pokožku.

Složení:

INCI: MARIS SAL (Dead Sea Salt), Aniba Rosaeodora Leaf Oil, Chamomilla Recutita Flower Oil, Ormeno Multicaulis Flower Oil, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract (extract CO2), Vanilla Planifolia Fruit Oil.
Složení: Minerální sůl Mrtvého moře, Olej z Růžového dřeva, Heřmánkový olej a heřmánkový extrakt heřmánku lékařského, Esenciální olej z plodů vanilkovníku.

Produkt ani žádná jeho složka nebyly testovány na zvířatech.

Další vlastnosti: Objem 500 g. Forma Sůl. Použiji na Intimní partie. Pro koho Dospělí. Pro koho Teenager. Značka Dermapro. . . . . .

Související produkty