Curasept ECOBio zubní pasta 75 ml

185 

Curasept ECOBio zubní pasta 75 ml Curasept, Itálie Curasept ECOBio zubní pasta 75 ml 185 Kč

Popis produktu

Zubní pasta CURASEPT ECOBio je složena z čistě přírodních extraktů z certifikovaného ekologického zemědělství. Posiluje přirozený obranný systém zubů a dásní aniž by došlo k napadení sliznice a zubní skloviny. Neobsahuje mentol ani fluorid, díky čemuž je vhodná při homeopatické léčbě, SLS a SLES ani barviva, čímž chrání sliznici před rizikem podráždění a alergií. Přítomnost Xylitolu má pozitivní vliv na pH v ústech, které je méně kyselé a tím pádem bezpečnější pro zubní sklovinu, Glycerofosfát vápenatý chrání sklovinu před demineralizací. 

Obsažené bylinky:

HEŘMÁNEK díky vlastnostem terpenů, kumarinů a azulenů má uklidňující a protizánětlivý účinek na dásně. Rovněž jsou známy jeho baktericidní a antifungální vlastnosti.

ŠALVĚJ díky svým základním principům posiluje dásně a má zvláště účinný protizánětlivý účinek v ústní dutině.

ECHINACEA ANGUSTIFOLIA bohatý na funkční látky, má ochranný účinek na sliznici, dokonce i v přítomnosti vředů.

MELALEUCA má protizánětlivou a antiseptickou funkci a také baktericidní a fungicidní účinek

Použití:

Používejte 2x denně ráno a večer. Po aplikaci se doporučuje nepít a nejíst alespoň 30 minut. Nepolykejte pouze k vnějšímu použití.

Varování: uchovávejte mimo dosah dětí, zdrojů světla a tepla

Složení:

Calcium Carbonate, Aqua, Glycerin, Xylitol, Sodium Lauroyl sarcosinate, Hydroxyethylcellulose, calcium Glycerophosphate, Echinacea Angustifolia Leaf Extract*, Chamomilla Recutita Flower/Leaf/Stem Extract*, Salvia Officinalis Extract*, Oryza Sativa Starch, Silica, Bisabolol, Eucalyptus Globulus Leaf oil*, Foeniculum Vulgare Oil*, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil*, Eucalyptol, Anethole, Alcohol*, Ammonium Glycirrhizate.
*Da agricoltura biologica certificata.
 

OSVĚDČENÍ ICEA

Curasept EcoBio získal ICEA Certification Institute for Ethical and Environmental Certification. Díky přísné a důkladné kontrole všech ingrediencí a hotového produktu ICEA potvrzuje, že produkty jsou přírodní a mají malý dopad na životní prostředí.

Další vlastnosti: Forma Zubní pasta. Značka Curasept. . . . . . . . . .

Katalogové číslo: 8056746071547 Kategorií: , , , ,

Související produkty