Curasept ECOBio ústní voda 300ml

185 

Curasept ECOBio ústní voda 300ml Curasept, Itálie Curasept ECOBio ústní voda 300ml 185 Kč

Popis produktu

Ústní voda CURASEPT ECOBio je složena z čistě přírodních extraktů z certifikovaného ekologického zemědělství. Posiluje přirozený obranný systém zubů a dásní aniž by došlo k napadení sliznice a zubní skloviny. Neobsahuje mentol ani fluorid, díky čemuž je vhodná při homeopatické léčbě, SLS a SLES ani barviva, čímž chrání sliznici před rizikem podráždění a alergií. Přítomnost Xylitolu má pozitivní vliv na pH v ústech, které je méně kyselé a tím pádem bezpečnější pro zubní sklovinu, Glycerofosfát vápenatý chrání sklovinu před demineralizací. 

Obsažené bylinky:

HEŘMÁNEK díky vlastnostem terpenů, kumarinů a azulenů má uklidňující a protizánětlivý účinek na dásně. Rovněž jsou známy jeho baktericidní a antifungální vlastnosti.

ŠALVĚJ díky svým základním principům posiluje dásně a má zvláště účinný protizánětlivý účinek v ústní dutině.

ECHINACEA ANGUSTIFOLIA bohatý na funkční látky, má ochranný účinek na sliznici, dokonce i v přítomnosti vředů.

MELALEUCA má protizánětlivou a antiseptickou funkci a také baktericidní a fungicidní účinek

Použití:

Používejte dvakrát denně po běžné ústní hygieně, ústa si vypláchněte 10ml (1 uzávěr ústní vody) po dobu 60 vteřin. Nepolykejte pouze k vnějšímu použití.

Varování: uchovávejte mimo dosah dětí, zdrojů světla a tepla

Složení:

Aqua, Glycerin, Xylitol, Alcohol* Echinacea Angustifolia Leaf Extract*, Chamomilla Recutita Flower/Leaf/Stem Extract*, Salvia Officinalis Extract*, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Cocamidopropyl Betaine, Calcium Glycerophosphate, Eucalyptus Globulus Leaf oil*, Foeniculum Vulgare Oil*, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil*, Sodium Phosphate, Sodium Citrate, Ammonium Glycyrrhizate, Sodium Benzoate, Benzoic acid, Ethylhexylglycerin, Limonene.
*Da agricoltura biologica certificata.

OSVĚDČENÍ ICEA

Curasept EcoBio získal ICEA Certification Institute for Ethical and Environmental Certification. Díky přísné a důkladné kontrole všech ingrediencí a hotového produktu ICEA potvrzuje, že produkty jsou přírodní a mají malý dopad na životní prostředí.

Další vlastnosti: Forma Ústní voda. Značka Curasept. . . . . . . . . .

Katalogové číslo: 8056746071530 Kategorie: , ,

Související produkty