Curasept BIOSMALTO Caries Abraze&Eroze zubní pasta 75 ml

220 

Curasept BIOSMALTO Caries Abraze&Eroze zubní pasta 75 ml Curasept, Itálie Curasept BIOSMALTO Caries Abraze&Eroze zubní pasta 75 ml 220 Kč

Popis produktu

Zubní pasta CURASEPT BIOSMALTO Caries Abraze&Eroze silně remineralizuje sklovinu a dentin, chrání před erozí kyselinami a abrazí, brání citlivosti zubů, vzniku zubního kazu a omezuje tvorbu zubního plaku. Unikátní vzorec hydroxyapatitu s fosforečnanem vápenatým, citrátem a uhličitanem tvoří novou minerální vrstvu (od zubních kanálků po vrchní vrstvu zubní skloviny), která je mnohem odolnější a silnější než konvenční hydroxyapatit. Kombinovaný účinek těchto mikrokrystalů mu dává vysokou biologickou aktivitu, která obnovuje sklovinu a dentin a pomáhá dosahovat vynikající dlouhodobé ochrany.

UNIKÁTNÍ mezinárodní patent – hydroxyapatit nahrazen hořčíkem, stronciem, uhličitanem konjugovaným s chitosanem a fluorohydroxyapatitem.

RYCHLÝ ÚČINEK díky bioaktivitě a chitosanu se rychle ukládá na sklovině a dentinu

DLOUHOTRVAJÍCÍ ÚČINEK díky napodobení přirozených dějů a fluoridu vytváří novou minerální fázi, která je odolnější vůči působení kyselin a trvalá. V průběhu času dosahuje vynikající ochrany.

Neobsahuje SLS, obsahuje 1450ppmF, nízká abrazivita <15 RDA,vhodná pro dospělé a děti od 7 let.

Složení:

Čištěná voda, glycerin, hydratovaný oxid křemičitý, fluorohydroxyapatit 1*, Mg-Sr-karbonát hydroxyapatitu konjugovaný s chitosanem2,* celulosová guma, xylitol, cocamidopropyl betain, xanthanová guma, aroma, monofluorofosfát sodný, acesulfam draselný, ethylhexylglycerin, fenoxyethanol, benzoát sodný, kyselina citronová. 1*H.A.F. 2*Bioaktivní komplex

Varování: Pouze pro použití v dutině ústní, nepolykejte. Uchovávejte mimo dosah dětí, zdroji světla a tepla. 

Další vlastnosti: Forma Zubní pasta. Použiji na Zuby. Účinek Remineralizace skloviny. Účinek Odstranění skvrn+čištění zubů. Značka Curasept. . . . . . .

Katalogové číslo: 8056746071226/8056746072445 Kategorií: , , , ,

Související produkty