CURAPROX CS 5500 ultra soft KIDS 1 ks Barva: Světle modrá

99 

CURAPROX CS 5500 ultra soft KIDS 1 ks Barva: Světle modrá Curaprox, Švýcarsko CURAPROX CS 5500 ultra soft KIDS 1 ks Barva: Světle modrá 99 Kč

Popis produktu

CURAPROX CS Kids je ultra jemný zubní kartáček, 5500 Curen® vláken o průměru 0,09 mm efektivně a zároveň šetrně odstraňují zubní plak. Malá zešikmená hlava umožní vyčištění i hůře přístupných míst, osmihranná rukojeť usnadní správné držení. Dokonale vyvážená jemnost a účinnost zaručuje příjemnou péči i v náročném období výměny dočasných za stálé zuby. Vhodný pro dětí od 4 -12 let.

Hustě osázený zubní kartáček vám zajistí precizní čistotu, důkladnost a především jemnost, kterou cení jak zubní sklovina, tak především dásně.

Doporučujeme si čistit zuby dvakrát denně ráno a večer z vnitřní a vnější strany a nezapomeňte ani na kousací plošky po dobu 2 minut nejméně, držte kartáček v úhlu 45° k dásním. Po vyčištění si přejeďte zuby jazykem, měly by být hladké. Pokud jsou vlákna opotřebovaná, snižuje se kvalita čištění. Proto se doporučuje měnit zubní kartáček po 3 měsících.

Kartáček je dodáván v sáčku.

Další vlastnosti: Barva Světle modrá. Forma Zubní kartáček. Pro koho Děti od 3 let. Značka Curaprox. . . . . . . .

Katalogové číslo: 7612412427967 Kategorie: , ,

Související produkty