Curaprox CPS 07 Prime START mezizubní kartáčky 5 ks

175 

Curaprox CPS 07 Prime START mezizubní kartáčky 5 ks Curaprox, Švýcarsko Curaprox CPS 07 Prime START mezizubní kartáčky 5 ks 175 Kč

Popis produktu

Mezizubní kartáček CURAPROX CPS 07 čistí mezizubní prostory o velikosti 0,7 – 2,5 mm, má patentovaný chirurgický drát, který je neobyčejně jemný a pevný (neobsahuje nikl a tudíž je vhodný i pro alergiky), dlouhá a jemná vlákna CUREN optimálně, účinně a šetrně odstraňují nečistoty, které se zachytily v mezizubních prostorech a není možné je odstranit běžným zubním kartáčkem. Všechny mezizubní kartáčky CURAPROX jsou kompatibilní se všemi držáky CURAPROX UHS.

Pravidelné používání mezizubních kartáčků předchází zánětu dásní, tvoření zubního kazu, paradontóze a zápachu z úst. Žádný zubní kartáček, ústní voda, párátko nebo nit vám nevyčistí dokonale mezizubní prostory. K tomuto účelu jsou vyráběny mezizubní kartáčky.

Se správným výběrem mezizubního kartáčku vám pomůže zubní lékař nebo dentální hygienistka.

Použití:

Používejte 1 × denně, po vyčištění zubů klasickým zubním kartáčkem. Pouhým jedním pohybem tam a zpět jemně a důkladně odstraníte zubní plak ze všech kritických míst mezizubního prostoru!

Další vlastnosti: Forma Mezizubní kartáčky. Značka Curaprox. . . . . . . . . .

Katalogové číslo: 7612412427684 Kategorie: , ,

Související produkty