Chanel Allure Homme Sport – balzám po holení 100 ml

1 475 

Chanel Allure Homme Sport – balzám po holení 100 ml  Chanel Chanel Allure Homme Sport – balzám po holení 100 ml 1475.0 Kč

Popis produktu

Chanel přichází s vůní pro přitažlivého a sportovně založeného muže, z něhož vyzařuje energie, harmonie a má smysl pro fair play. Allure Homme Sport je svěží a smyslná kompozice mandarinky s pomerančem, vetiverem a nerolem. Celkový charakter vůně je dřevitý a s jemně kořenitým podtónem černého madagaskarského pepře navozuje představu slunce, prostoru a větru, cuchajícího vlasy.

Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Balzám po holení”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francouzské”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, ambra”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pomeranč, vetiver, mandarinka, neroli”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”černý pepř, mandle, fazole tonka”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}. . . . . . . . . . .

Katalogové číslo: 3145891232509 Kategorie: ,
Výrobce:Chanel

Související produkty