Calvin Klein Obsession For Men – voda po holení 125 ml

486 

Calvin Klein Obsession For Men – voda po holení 125 ml  Calvin Klein Calvin Klein Obsession For Men – voda po holení 125 ml 486.0 Kč

Popis produktu

Silná vůně s výjimečně povzbuzující směsí rostlinných extraktů, přísad a vzácných dřevitých aromatů. Přeměna vůně, na jedinečnou svého druhu pro muže, díky svému složení. Calvin Klein obohatil vášnivý žánr původní vůně provokujícím ohnivým mužským prvkem. „Muži se vždy řídili vášní – jak v práci, tak i v lásce a moji snahou bylo stvořit takovou vůni, jež by odrazila tuto odhodlanost a oheň.” – Calvin Klein. Vůně byla uvedena na trh v roce 1986.

Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”125 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Voda po holení”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, jantar, pačuli , santalové dřevo, vetiver”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, mandarinka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), šalvěj, česnek, koriandr”}}. . . . . . . . . . .

Katalogové číslo: 0088300606535 Kategorie: ,
Výrobce:Calvin Klein

Související produkty