Biolage Tónující balzám na vlasy ColorBalm 250 ml Earl Grey

429 

Biolage Tónující balzám na vlasy ColorBalm 250 ml Earl Grey  Biolage Biolage Tónující balzám na vlasy ColorBalm 250 ml Earl Grey 429.0 Kč

Popis produktu

Sníte o změně barvy, ale bojíte se dlouhodobého výsledku? Nebo toužíte po oživení své barvy a zdraví vašich vlasů je na prvním místě? Dopřejte barvě oživení nebo výraznou změnu s řadou tónujících balzámů Color Balm v 6 odstínech pro zvýraznění a proměnu jakékoli barvy. Snadno se aplikují, za pouhých 5 minut dosáhnete svěží barvy bez závazku či obavy z poškození vlasů. Jsou spojením vysoce hydratačního balzámu a barevných pigmentů, díky čemu budou vlasy zářivé, hydratované a hladké. Jsou vhodné pro všechny typy vlasů, barvené nebo přírodní. Balzámy Color Balm mají veganské složení, které se postupně vymývá a životnost barvy záleží na výšce tónu, odolnosti a poréznosti vlasů a na použitém odstínu. Jejich výhodou je snadné a postupné odstranění barvy samotným mytím. Nyní máte salónní službu dostupnou i u vás doma. A to kdykoli budete potřebovat. Tak jakou barvu si dnes vyberete? Odstín Clear můžete smíchat s jakýmkoli odstínem pro vytvoření jemnějšího výsledku nebo lze použít samostatně pro dodání hydratace a zvýšení lesku vlasů.

Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Balzámy”}}. . . . . . . . . . .

Katalogové číslo: 884486464637 Kategorie: , ,
Výrobce:Biolage

Související produkty