BIODERMA Photoderm Autobronzant samoopalovací sprej 150ml

460 

BIODERMA Photoderm Autobronzant samoopalovací sprej 150ml BIODERMA, Francie BIODERMA Photoderm Autobronzant samoopalovací sprej 150ml 460 Kč

Popis produktu

Bioderma Photoderm Autobronzant zajistí přirozený bronzový odstín vaší pokožky, zároveň ji hydratuje a vyživuje. A to vše bez pomoci slunce.

Obsahuje Patent Buněčné BIOprotekce chránící buňky pokožky do hloubky. Sprej po nasazení ihned zasychá na pokožce. Nezanechává fleky na pokožce. Praktický rozprašovač je funkční při každém naklonění. Obsahuje příjemnou parfemaci, je nekomedonní a hypoalergenní. Perfektní tolerance i pro nejcitlivější pokožku. 

  • snadná a pohodlná aplikace ve spreji, který stříká i dnem vzhůru
  • díky unikátnímu difuznímu systému se produkt nemusí roztírat
  • nezanechává fleky v důsledku nerovnoměrné aplikace
  • obohaceno o příjemnou hypoalergenní parfemaci

UPOZORNĚNÍ:

Nastříkejte rovnoměrně 20 cm od pokožky. Nestříkejte směrem do očí nebo na sliznice. Aplikujte na zdravou pokožku. 

Nechrání před sluncem.  

Upozornění: Hořlavý aerosol. Nádoba pod tlakem: za tepla může prasknout. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení.  

Nepropichujte ani nespalujte, a to ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě vyšší než 50°C. Skladujte a používejte v dobře větrané místnosti. Nevdechujte úmyslně. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití: okamžitě volejte toxikologické středisko nebo lékaře.  

Nepoužívejte k jinému účelu, než ke kterému je určen. Pokračujte krátkými tlaky bez dlouhého stříkání. Nevdechujte, pokud míříte lahvičkou na obličej. 

Složení:

Aqua/Water/Eau, Dimethyl Ether, Glycerin, Pentylene Glycol, Dihydroxyacetone, Trideceth-9 PG-Amodimethicone, Ectoin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Trideceth-12, Sodium Metabisulfite, Lactic Acid, Parfum (Fragrance).

Další vlastnosti: Objem 150 ml. Forma Sprej. Použiji na Tělo. Pro koho Dospělí. Značka Bioderma. Produktová řada Photoderm. . . . . .

Katalogové číslo: 3701129803813 Kategorie: , , ,

Související produkty