AVENT Parní hrnec s mixérem 4v1 SCF885

3 920 

AVENT Parní hrnec s mixérem 4v1 SCF885 Avent AVENT Parní hrnec s mixérem 4v1 SCF885 3920 Kč

Popis produktu

AVENT Parní hrnec a mixér 4v1 pro přípravu zdravé dětské stravy.

Jednoduchá výživná jídla pro děti – stačí otočit nádobu – **vařte v páře, mixujte, rozmrazujte a ohřívejte** – jedinečné provedení 4 v 1.

**Více jídel najednou** – uvařte až 4 jídla naráz s 1 000 ml nádobou.

Jedinečná technologie páry – **vaření v páře** představuje zdravý způsob přípravy potravin. Unikátní technologie umožňuje páře proudit zespodu nahoru, čímž je zajištěna rovnoměrná tepelná úprava ingrediencí bez vaření. Vařte v páře, míchejte a mixujte – **vše potřebné k přípravě výživné dětské stravy v jediné nádobě**. Až budou ingredience podušené, stačí jen odklopit víko nádoby, otočit ho a upevnit v obrácené poloze. Poté už vše jen rozmixujte na požadovanou konzistenci.

**Strava pro jakoukoli fázi odstavení** – tento přístroj 4 v 1 pro přípravu zdravé dětské stravy **zvládá každý krok procesu mixování od velmi jemně rozmixovaného ovoce a zeleniny, přes míchání přísad, po vytvoření směsi s malými kousky**.

**Snadné čistění** – nádobu a ostří lze mýt v myčce na nádobí a nádržka na vodu je snadno přístupná.

**Chutné a výživné recepty** – chutné recepty pro přechod na tuhou stravu od Dr. Emmy Williamsové. Stáhněte a objevte víc – objevte zdravé recepty, zábavná videa a tipy a triky.

– kompaktní provedení pro snadné uskladnění
– odkládací nádoba (240 ml)

Další vlastnosti: Značka Avent. . . . . . . . . . .

Katalogové číslo: 8710103870883 Kategorie: , , ,
Výrobce:Avent

Související produkty