AVENT Novorozenecká startovní sada Anti-colic

879 

AVENT Novorozenecká startovní sada Anti-colic Avent AVENT Novorozenecká startovní sada Anti-colic 879 Kč

Popis produktu

AVENT start.sada Anti-colic novorozenecká je ideální dárek pro novopečené maminky. Obsahuje vše, co může maminka potřebovat bezprostředně po příchodu z porodnice domů. Ventil AirFree odvádí vzduch z dudlíku, dudlík zůstává plný mléka, i když je láhev vodorovně, takže dítě může pít i v přirozenější, vzpřímené poloze. To může pomoci omezit obvyklé problémy při krmení, jako kolika, reflux a nadýmání. Žebrovaná textura zabraňuje stlačení dudlíku pro krmení bez přerušení.

 

Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení. Široké hrdlo usnadňuje plnění lahvičky. Široký tvar měkkého dudlíku nutí dítě zeširoka otevřít ústa a doslova se k dudlíku přisát. Může tak začít sát a používat přitom stejné pohyby jazyka a dásní jako při kojení. Antikolikové láhve s dudlíkem jsou vyrobeny z polypropylenu.

Antikolikový systém prokazatelně snižuje riziko koliky*

Na rozdíl od jiných lahví je nyní klinicky testovaný antikolikový systém zabudovaný přímo do dudlíku a láhev se tak snadněji sestavuje. Během krmení se v dudlíku otevírá jedinečný ventil, který umožní, aby vzduch proudil do láhve a nikoli do bříška.

Méně podrážděného chování, obzvlášť v noci

Spánek a výživa jsou nezbytné pro zdraví a pohodu vašeho dítěte. Provedli jsme náhodné klinické zkoušky, abychom zjistili, zda má tvar kojenecké lahve vliv na chování dítěte. Ukázalo se, že dětská lahev Philips Avent Classic značně snižuje projevy podrážděného chování o 28 minut denně oproti srovnávací lahvi (46 min oproti 74 min, p = 0,05). To se potvrdilo obzvláště v noci.*

Tvarovaná hlava kartáče a lisovaná špička

Speciálně vytvarovaná hlava kartáče a lisovaná špička dosáhnou do rohů všech typů lahví, dudlíků a pomůcek pro krmení a důkladně je vyčistí.

Kompatibilní s řadou Philips Avent

Lahev Philips Avent Classic+ je kompatibilní s většinou výrobků řady Philips Avent. Lahev Classic+ doporučujeme používat pouze s dudlíky Classic+.

K dispozici jsou dudlíky s různými průtoky

Řada Philips Avent Classic+ nabízí dudlíky s různými průtoky, které drží krok s růstem vašeho dítěte. Pamatujte na to, že věkové určení je pouze orientační, protože děti se vyvíjejí různým tempem. Všechny dudlíky jsou k dispozici v balení po dvou kusech: novorozenecký, pomalý, střední, rychlý a variabilní.

Dítě samo ovládá průtok mléka a méně se potom dáví, neříhá a nenadýmá se

Jedinečný ventil dudlíku se ohýbá podle rytmu krmení dítěte. Mléko teče pouze rychlostí, jakou si vaše dítě zvolí, takže se nepřejídá, nedáví, neříhá a nenadýmá se.

Nepropustné pro příjemnější krmení

Nová lahev Classic+ je navržena tak, aby během krmení nepropouštěla tekutinu a poskytovala tak více pohodlí.

Široké hrdlo a pouze několik součástí pro snadné čištění

Díky pouhým 4 součástem, širokému hrdlu lahve a zaobleným rohům se tato lahev snadno a rychle čistí. Nemusíte si tak dělat starosti: láhev bude vždy zcela čistá během okamžiku.

Menší počet součástí pro snadné sestavení

Nová lahev Classic+ má jen 4 části a lze ji tak snadno a rychle sestavit.

Ergonomický tvar pro snadné čištění

Jedinečný tvar kojenecké láhve umožňuje snadné držení a uchopení v jakémkoli směru a zajišťuje tak maximální pohodlí, dokonce i pro malé ručičky dítěte.

* Děti ve věku 2 týdnů, krmené z láhve Philips Avent, prokazovaly méně kolik než děti krmené z láhví jiných předních výrobců. Děti ve věku 2 týdnů, krmené z láhve Philips Avent, prokazovaly méně podráždění než děti krmené z láhví jiných předních výrobců.

Další vlastnosti: Značka Avent. . . . . . . . . . .

Katalogové číslo: 8710103852995 Kategorie: , ,
Výrobce:Avent

Související produkty