Antonio Banderas Blue Seduction For Men – deodorant ve spreji 150 ml

198 

Antonio Banderas Blue Seduction For Men – deodorant ve spreji 150 ml  Antonio Banderas Antonio Banderas Blue Seduction For Men – deodorant ve spreji 150 ml 198.0 Kč

Popis produktu

Je transparentní a smyslná vůně s jiskrou výjimečnosti, které odolá jen málokdo. Svěží a průzračné nóty harmonizují s elementy ovoce, exotického koření a elegancí vzácných dřev. Je to moderní kompozice, která překvapí a potěší originálními ingrediencemi a akordy. O této vůni vám více napoví náš magazín .

Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”150 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Deodorant ve spreji”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, černý rybíz, máta, meloun”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, lesní ovoce”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”zelené jablko, muškátový oříšek, mořské tóny, cappuccino, kardamom”}}. . . . . . . . . . .

Katalogové číslo: 8411061804988 Kategorie: ,

Související produkty