Alpecin Hyposensitiv šampon 250 ml

205 

Alpecin Hyposensitiv šampon 250 ml Alpecin Alpecin Hyposensitiv šampon 250 ml 205 Kč

Popis produktu

Alpecin Hyposensitiv – šampon na suchou a citlivou pokožku hlavy je vhodný pro ty, kdo trpí pocity pnutí, mají zarudlou, citlivou nebo podrážděnou pokožku hlavy. Ochrání vaši pokožku před vnějšími vlivy jako je chlad, suchý vzduch nebo prašné prostředí. Citlivá a podrážděná pokožka může být způsobena také vnitřními vlivy, jako jsou genetické predispozice, hormonální změny nebo přirozený proces stárnutí. Alpecin Hyposensitiv šampon obsahuje extrakt ze šalvěje a bisabolol, které zklidňují, předcházejí podráždění pokožky a podporují přirozené funkce pokožky. Během aplikace šampon působí velmi jemně na vaši pokožku a uvolňuje napětí vlasové pokožky. Neobsahuje barviva, parfemaci ani konzervační látky.

Použití:

Prostředek aplikujte na vlhké vlasy. Po vytvoření pěny vlasy umyjte a poté důkladně opláchněte čistou vodou.  Šampon je vhodný pro každodenní použití.

Další vlastnosti: Objem 250 ml. Forma Šampon. Použiji na Vlasy. Pro koho Dospělí. Pro koho Muži. Účinek Zarudnutí pokožky. Typ vlasů Suché a poškozené. Typ vlasů Všechny typy. Značka Alpecin. . .

Katalogové číslo: 4008666205506 Kategorií: , , , ,
Výrobce:Alpecin

Související produkty