Adidas Get Ready! For Her – deodorant ve spreji 150 ml

90 

Adidas Get Ready! For Her – deodorant ve spreji 150 ml  Adidas Adidas Get Ready! For Her – deodorant ve spreji 150 ml 90.0 Kč

Popis produktu

Vášeň. Spontánnost. Život, který žijeme naplno. Duo limitované edice Adidas Get Ready! je inspirované brazilským pestrobarevným způsobem života. Kolekce vůní Get Ready! oslavuje jedinečný způsob, kterým Brazilci předvádějí své nadšení ze sportu a lásku k němu. Flakony nesou živé a optimistické barvy inspirované Brazílií, vyzařují energii, zábavu a spontánnost. Adidas Get Ready! For Her je vůně plná barevných ovocných tónů zvýrazněných exotickým květinovým podpisem. Parfém se otevírá vibrujícím koktejlem šťavnatého vodního melounu, šumivé grenadiny a brazilského pomeranče. Srdce se rozvíjí v jedinečnou květinovo-ovocnou směs tvořenou elegantní vodní lilií a sladkou cukrovou třtinou. Základ z pižma a cedrového dřeva spolu s hřejivou ambrou dotváří smyslný, přetrvávající pocit. Na trh byla uvedena v roce 2014.

Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”150 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Deodorant ve spreji”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”}}. . . . . . . . . . .

Katalogové číslo: 3607342735163 Kategorie: ,
Výrobce:Adidas

Související produkty